Пошуковці відреставрували пам'ятник на братській могилі

Відновлення меморіалів стало вже щорічною традицією напередодні Дня Перемоги.

Організації-члени ВГО «Союз «Народна Пам'ять» з приходом тепла взялися за облаштування пам'ятників героям Другої світової війни. На минулих вихідних пошуковці організації «Пошук Дніпро» реставрували монумент на братській могилі села Менжинка (Софіївський район Дніпропетровської області).

Примітно, що найактивнішими помічниками у цій благородній справі виявилися учні місцевої гімназії № 91, які входять до молодіжна ланка «Соколята».

 

Хлопці не тільки впоралися на «відмінно» з прибиранням прилеглої території, а й показали себе прекрасними малярами.

Нагадаємо, впродовж трьох років ВГО «Союз «Народна Пам'ять» проводить захід «Збережемо пам'ять!». Його мета - напередодні чергової річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні віддати данину пам'яті і поваги тим, хто склав свої голови в ті страшні й суворі роки.

 

Торік нам вдалося облаштувати 30 пам'ятників в Київській, Дніпропетровській, Закарпатській, Одеській, Рівненській, Донецькій, Сумській, Полтавській, Хмельницькій та Харківській областях. Не залишилися без уваги і військові меморіали в місті Керч.


Цього року з ідеєю зайнятися облагороджуванням пам'ятників виступив і телеканал «Інтер».  Можна очікувати, що завдяки тележурналістам, доглядом за пам'ятниками займеться набагато більше людей.