Сводка із зони АТО: в понеділок знайдено тіла шістьох військових

Після нетривалої перерви, яка була пов'язана з черговою поломкою техніки, пошуковці ВГО «Союз «Народна Пам'ять» продовжили пошук військовослужбовців, загиблих в зоні АТО. 

У понеділок, 6 жовтня, представники цієї гуманітарної місії змогли виявити тіла шістьох українських військових. Роботи з пошуку проводились поблизу Саур-Могили. 

За словами пошуковців, всі тіла знаходилися в окопі, посеред поля. Їх навіть хтось присипав землею. На всіх військових добре збереглася камуфльований форма, взуття. А ось документів та особистих речей не було. 

Пошуковці відзначають: є велика ймовірність встановити особи всіх шістьох бійців. Подробиці - в наступних матеріалах. 

Нагадаємо, що ВГО «Союз Народна Пам'ять» проводить в зоні АТО спеціальну місію з пошуку та ексгумації тіл українських військовослужбовців. На сьогоднішній день наші пошуковці зуміли виявити понад 120 останків. Операція проходить не без проблем: постійно ламається автотранспорт, виходять з ладу рефрижератори.

Пошукова місія гостро потребує коштів і добровольців-волонтерів для роботи в зоні АТО.

Вже найближчим часом потрібно сплатити: 5-6 транспортно-вантажних автомобілів для перевезення учасників місії та 1-2 рефрижератора для транспортування тіл полеглих солдатів. Крім цього, необхідно спеціальне обладнання для пошуку і вилучення тіл загиблих; страховки всім членам місії на випадок поранення чи загибелі; сучасні засоби зв'язку; засоби особистого захисту, спеціальні костюми, окуляри, рукавички, взуття, респіратори.

Фінансові кошти прохання переказувати на рахунок: ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26003056209093, МФО 380269, ЄДРПОУ 37820137, ВГО «Союз «Народна пам'ять», призначення платежу - Фонд пошуку загиблих на сході України.

Звертайтесь: Телефон: +38-044-362-77-61, +38-094-927-47-61, е-mail: office@ unm.org.ua,

Всеукраїнський сайт з пошуку зниклих без вести naidy.org.ua гаряча лінія: 0-800-210-135.