Пошукова місія «Чорний тюльпан» продовжує свою роботу

Під Иловайском пошуковці гуманітарної місії виявили останки 5 чоловік; тіло одного належить загиблому українському військовослужбовцю.

В ході робіт, які гуманітарна місія «Чорний тюльпан» проводила під Иловайском, були виявлені останки 5 осіб. Тіло однї належить українському військовослужбовцю. Нажаль, з тілом не було ніяких документів або особистого розпізнавального знака - впізнати особу загиблого не вдалося; тіло відправлено на ідентифікацію в органи МВС України.

Пошукова місія «Чорний тюльпан» планує продовжити свою роботу.

 Нагадаємо, що ВГО «Союз Народна Пам'ять», за підтримки і під керівництвом Міністерства Оборони України, в рамках проекту цивільно-військового співробітництва, спільно з Національним військово-історичним музеєм України здійснює в зоні АТО гуманітарну місію "Чорний тюльпан» - пошук та ексгумацію останків українських військовослужбовців. На сьогоднішній день вдалося знайти і вивезти на впізнання понад 150 тіл.

 

 Пошукова місія гостро потребує коштів і добровольців-волонтерів для роботи в зоні АТО.

Потрібно придбати та сплатити 5-6 транспортно-вантажних автомобілів для перевезення учасників місії. Вкрай необхідне спеціальне обладнання для пошуку і вилучення тіл загиблих; сучасні засоби зв'язку; засоби особистого захисту, спеціальні костюми, окуляри, рукавички, взуття, респіратори.

Фінансові кошти прохання переказувати на рахунок: ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26003056209093, МФО 380269, ЄДРПОУ 37820137, ВГО «Союз «Народна пам'ять», призначення платежу - Фонд пошуку загиблих на сході України.

Звертайтесь: Телефон: +38-044-362-77-61, +38-094-927-47-61, е-mail: office@ unm.org.ua,

Всеукраїнський сайт з пошуку зниклих без вести naidy.org.ua гаряча лінія:

0-800-210-135