Понад 200 експонатів передано у шкільні музеї

Напередодні 69-річниці Великої Перемоги, Дніпропетровським відділенням ОО ІПО "Пошук-Дніпро" передано понад 200 експонатів у шкільні музеї, а так само об'єднаний Новомосковско-Магдалинівський районний військкомат.

Серед цих експонатів є як ті, що масово зустрічаються в ході пошукових експедицій - наприклад, каски та гільзи, осколки мін та снарядів, автоматні та кулеметні диски, так і дійсно рідкісні, що претендують на статус «унікальних». Це і фрагменти літака Ла-5 і танка Т-34, елементи друкарської машинки, знайдені пошуковими системами.

Всього більше 200 історичних артефактів були передані в СШ № 83, гімназії № 3, СШ № 128, позашкільний навчальний заклад «Палац творчості дітей та юнацтва», а так само об'єднаний Новомосковско-Магдалинівський районний військкомат.

Додатково, в цих учбових закладах, представники ІПО «Пошук-Дніпро» -  А.В. Біжко,  А.Г. Яровой, Ю.М. Лисенко, В.В. Усенко, А.A. Скрипченко - прийняли участь у кількоха відкритих уроках, й у вшануванні ветеранів Великої Вітчизняної війни. 

Адміністрація СШ№ 128 направила на ім'я директора ІПО «Пошук-Дніпро» Є.Г. Трушенко лист подяки за участь у створенні Кімнати Бойової Слави та співпрацю з колективом школи.