Зустріч з представниками Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями

20 червня 2014 року у Представництві Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями в Україні, відбулася у зустріч Відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій Ярослава Жилкіна з Керівником управління Західної Європи Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями паном Вольфгангом Строєком та керівником офісу Представництва Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями в Україні паном Хансом-Ульріхом Шрадером.

Під час зустрічі було обговорено поточні питання та шляхи подальшого співробітництва у другому півріччі 2014 року. Окрім того, Німецькою стороною було повідомлено, що листопаді поточного року заплановано проведення Дня всенародної скорботи у Берліні.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення про продовження активного співробітництва у сфері увічнення пам'яті жертв війни між Державною міжвідомчою комісією з питань увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій і Німецькою Народною Спілкою догляду за військовими похованнями.