Жилкін Ярослав Олександрович

Ярослав Олександрович Жилкін 

Голова правління ВГО «Союз «Народна пам'ять».

Народився 30 березня 1971 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Після закінчення школи був призваний до лав Збройних сил СРСР. З 1989 р. по 1991 р. проходив службу в морській частині прикордонних військ на Камчатці. Після демобілізації повернувся в рідне місто.

Трудову діяльність почав з роботи на шахті «Більшовик». У 1993 р. був призначений на посаду директора кінотеатру «Юність». C 1996 р. по 2010 рр. займався підприємницькою діяльністю.

Має вищу освіту: закінчив «Київський національний університет культури і мистецтв».

З 2008 р. бере активну участь у діяльності громадської організації «Історико - пошукова організація «Пошук-Дніпро», що займається пошуком і перепохованням останків воїнів, які загинули під час Другої Світової війни. Надає всебічну допомогу у всіх експедиціях цієї організації. З 2010 р., будучи депутатом Криворізької міської ради 7 скликання, займається питаннями, пов'язаними з життям рідного міста.

Є одним з ініціаторів створення Всеукраїнського громадського об'єднання пошукових організацій України «Союз «Народна пам'ять», і з 2011 р. обраний головою правління цієї організації. Сприяє популяризації пошукового руху. У 2012 р. Постановою Кабінету Міністрів України № 239 від 18 січня 2012 р. призначений Відповідальним секретарем Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті жертв війни та політичних репресій при КМ України.

Одружений, виховує трьох дітей.