Глухівський пошуковий загін «Обеліск», м. Глухів, Сумська обл.

Глухівський пошуковий загін «Обеліск» був створений 10 грудня 1992 р. З ініціативи В.А. Іщенка. Нині загоном з 8 чоловік керує  Юрій Коваленко. 

Члени загону здійснюють пошук, перепоховання та встановлення імен осіб, що загинули і зникли безвісти у часи Другої Світової війни – солдатів та офіцерів СРЧА, партизанів, підпільників і мирних жителів; беруть участь у створенні Книги Пам’яті. Пошуковці залучають представників інших громадських організацій до реалізації завдань загону, об’єднують ентузіастів для проведення всіх видів пошукової роботи. Члени загону допомагають створювати військові експозиції у громадських та державних музеях, співпрацюють із зарубіжними організаціями та фондами. 

У планах пошукової роботи загону на 2013 рік - експедиція в Кролевецькому р-ні Сумської області мета якої - пошук місця розстрілу ченців і священиків, страчених більшовиками у 20-х роках ХХ століття; експедиція в Шосткінський р-н Сумської області на місце падіння двох радянських бомбардувальників; експедиція в Глухівський р-н Сумської області на місце падіння двох літаків військово-повітряних сил РСЧА.