Асоціація молодіжних пошукових об’єднань «Обеліск», м. Київ

Громадська організація «Асоціація молодіжних пошукових об’єднань «Обеліск» була створена в 2005 році за ініціативою нинішнього її керівника, Почесного пошуковця України Володимира Володимировича Дорофєєва. У складі Асоціації – 20 осіб. 

Своїм головним завданням члени «Обеліску» вважають відновлення історичної правди про Київську оборонну операцію 1941 року та увічнення пам’яті захисників і визволителів Київщини. Організація також займається реконструкціями бойових дій 1943-го року на Лютізькому та Букринському плацдармах.

Пошуковці Асоціації «Обеліск» протягом 2013 року планують провести польові дослідження в районі Баришівського котла, Букринського і Лютізького плацдармів. Зплановано також перепоховання останків загиблих бійців на Меморіалі захисникам Києва в Борщові. На нього будуть запрошені знайдені пошуковцями родичі сержанта Литовченка, останки якого минулого року виявили пошуковці загону «Військовий пошук» у Баришівському районі. Заплановане також проведення майстер-класу з глибинного приладового пошуку спільно з групою ІПО «Пошук-Дніпро».