Авторський фільм зайняв призове місце на міжнародному телерадіофестиваль

08-11 травня 2011 року в м.Севастополь проходив 7-ий Міжнародний телерадіофестиваль «Перемогли разом», присвячений 66-й річниці Перемоги над фашизмом. Авторський фільм Ярослава Жилкина зайняв почесне 3 місце і отримав диплом лауреата фестивалю за кінострічку «Звільнення Кривого Рогу» з циклу Велика Війна в номінації «Цих днів не змовкне слава».

 

ЖилкінЯрославОлександрович- головаправлінняВГО«Союз «НароднаПам'ять», президентІПО «Пошук-Дніпро», здіптомамілауреатафестивал


Дана номінація була присвячена увічненню пам'яті загиблих в роки Великої Вітчизняної Війни та патріотичному вихованню молоді. Варто також відзначити, що по достоїнству була оцінена громадська діяльність депутата Криворізької міської ради Ярослава Жилкина на посту президента історико-пошукової організації «Пошук-Дніпро». В рамках фестивалю членами міжнародного журі була створена спеціальна номінація «За увічнення пам'яті про війну і патріотичному вихованні молоді». Ярославу Жилкін був вручений пам'ятний диплом за перемогу в ній і бронзова статуетка - один із символів фестивалю.

Також на фестивалі було отримано пропозицію про трансляцію фільму «Звільнення Кривого Рогу» в кабельних мережах і в ряді обласних телерадіокомпаніях Україні. Як лауреат фестивалю, фільм буде показаний на Першому Національному каналі України.ю

 

 Для довідки:

У 7-му міжнародному телерадіофестивалю «Перемогли разом» в цілому взяли участь 46 телерадіоорганізацій державної та недержавної форм власності. На суд журі було виставлено 160 робіт. Учасники фестивалю змагалися у восьми номінаціях: «Цих днів не змовкне слава», «Партизанськими стежками», «У війни не жіноче обличчя», «Діти війни», «Батьківщина. Честь. Обов'язок», «Бойове братство», «Світ без тероризму», і «Радіолетопісь великого подвигу».

 

Частина1-ша: "Окупанти"

 

Частина 2-га: "Голокост" 

 

Частина 3-тя: "Рух Опору"


Частина 4-та: "Визволення"


Частина 5-та: "Визволення"


Частина 6-та: "Вахта пам'тi"